izba 1:
HĽADAŤ

dispozícii izba od k

Marble Waters Hotel & Suites

Poloha ubytovacieho zariadenia
Marble Waters Hotel & Suites sa nachádza v meste Jacksonville (v blízkosti letiska). Neďaleko odtiaľ sa nachádza Južný kampus Floridskej štátnej vysokej školy. Hotel sa nachádza neďaleko od nasledujúcich zaujímavostí: Arborétum a záhrady v Jacksonville a Theodore Roosevelt Area.

Izby
Ubytujte sa v niektorej z 80 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú chladničky a televízory s plochou obrazovkou, a cíťte sa ako doma. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo s káblovými sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú písacie stoly a mikrovlnné rúry. Upratovacie služby sa poskytujú denne.

– vybavenie
Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patrí vonkajší bazén a masážny bazén. Hotel ďalej ponúka: bezplatný bezdrôtový prístup na internet, televízia v hale a možnosť bezplatného využitia neďalekého fitness zariadenia.

Konferenčné a ostatné vybavenie
Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú business centrum otvorené 24 hodín denne, 24-hodinová recepcia a viacjazyčný personál. Hotel poskytuje zasadacie miestnosti (3) na spoločenské akcie. Priamo na mieste je k dispozícii samostatné parkovanie zdarma.


Book Jacksonville hotels.

Whether you`re traveling for business or pleasure, you`ll find a wide range of properties from budget accommodations to 5 star luxury hotels in Jacksonville , all of them are within your reach and can be booked online.

Always great rates!


Top Amenities


  • Wifi zdarma