izba 1:
HĽADAŤ

dispozícii izba od k

Poloha ubytovacieho zariadenia
Marble Waters Hotel & Suites je v destinácii Jacksonville v blízkosti letiska, do 15 min. autom od Obchodná štvrť St. Johns Town Center a Univerzita North Florida. Hotel je 11,4 km od Klinika Mayo na Floride a 16,6 km od Štadión amerického futbalu TIAA Bank Field.

Izby
Ubytujte sa v niektorej z 80 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú chladničky a televízory s plochou obrazovkou, a cíťte sa ako doma. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo káblová televízia sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy. Súčasťou zariadenia izieb sú písacie stoly a mikrovlnné rúry. Upratovacie služby sa poskytujú denne.

– vybavenie
Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patrí vonkajší bazén, masážny bazén a fitnescentrum otvorené 24 hodín denne.

Možnosti stravovania
Hosťom sú každodenné servírované bezplatné raňajky.

Konferenčné a ostatné vybavenie
Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú business centrum otvorené 24 hodín denne, 24-hodinová recepcia a viacjazyčný personál. Tento hotel poskytuje zasadacie miestnosti (3) na spoločenské akcie. Priamo na mieste je k dispozícii samostatné parkovanie zdarma.


Top Amenities


  • Fitness zariadenie otvorené 24 hodín denne